v četrtek, 12. 12. 2019 vas popoldan vabimo k skupnemu druženju v pravljičnem decembru in sicer se med 16:50-17:00 zberemo v oddelkih vrtca ter skupaj odidemo z lanternami, ki nam bodo kazale pot, do parka pred enoto Galjevica, ki je že praznično okrašen z lučkami. Ob 18h nas bodo otroci OŠ Oskarja Kovačiča v dvorani Krim razveselili z gledališko priredbo pravljice Sneguljčica 2019, Vila Galja in Škrat pa bosta prišla po naša pisma za decembrska dobra moža. Skupaj bomo plesali, ob izhodu po dogodku pa bodo otroci prejeli tudi darilca, ki jih je pripravila ČS Rudnik.

Celoten program dogodka si lahko ogledate tukaj:

Veselimo se skupnega druženja in vas v želji, da se boste dogodku odzvali, prijazno pozdravljamo.

Kolektiv Vrtca Galjevica.