zaradi zmanjšanega števila prisotnih otrok v poletnem času in koriščenja letnih dopustov s strani strokovnih delavcev vrtca ter predvidenih prenovitvenih del na enoti Jurček (sanacija parketov in senčil v igralnici ter tlakov v dohodni poti enote) ter generalnega čiščenja vseh hiš, bomo imeli v poletnem času med
1. 7. in 23. 8. 2024 združene oddelke otrok v 2 enotah našega vrtca (Galjevica in Orlova). Delo bo v poletnem času organizirano tako, da bodo na obeh enotah prisotni SD, ki jih poznajo tudi vaši otroci, vsi oddelki pa bodo označeni z oddelki združenih otrok. Otroci bodo imeli na obeh enotah program »Bosih nog skozi senzorni, poletno igrivi svet naokrog«, v katerem bodo spoznavali različne elemente trajnostne naravnanosti, vrednot, vodnih iger. Zadnji teden avgusta (26.-30.8.) se oddelki selijo v matične oddelke, razen oddelkov veverice in sovice, ki ostajajo na enoti Galjevica ter združenih oddelkov ježi in zmaji, ki ostajajo v oddelku kužki.

Želimo vam zdrave, zadovoljne in prijetne poletne dni ter vas prijazno pozdravljamo. Razpored dejavnosti boste prejeli po e-pošti oddelka do konca meseca junija.

Barbara Novinec,
ravnateljica