zaradi zmanjšanega števila prisotnih otrok v poletnem času in koriščenja letnih dopustov s strani strokovnih delavcev vrtca ter predvidenih prenovitvenih del na enoti Orlova (sanacija vodovoda in odtokov ter prenova tlakov in stropov dveh igralnic na II. traktu) ter generalnega čiščenja vseh hiš, bomo imeli v poletnem času med 5. 7. in 27. 8. 2021 združene oddelke otrok v 3 enotah našega vrtca. Delo bo v poletnem času organizirano tako, da bodo na vseh enotah prisotni SD, ki jih poznajo tudi vaši otroci, vsi oddelki pa bodo označeni z oddelki združenih otrok. Otroci bodo imeli na vseh 3 enotah program »Bosih nog v pravljični svet naokrog«, v katerem bodo senzorno spoznavali vsak dan novo pravljico. Razpored pravljičnega programa boste prejeli po e-pošti.

Želimo vam zdrave, zadovoljne in prijetne poletne dni ter vas prijazno pozdravljamo.