Pozdravljeni na spletni strani vrtca Galjevica!

Smo vrtec s 26 oddelki na petih lokacijah, ki s spoštovanjem in sodelovanjem ustvarja toplo in varno okolje za otroke, starše in zaposlene. Naše vzgojno izobraževalno delo je usmerjeno v otroka, pri načrtovanju in evalviranju pa izhajamo iz potreb in razvojne stopnje otroka.

več o vrtcu dark     več o Ljubljani dark   video o Ljubljani dark

Za vas smo prirpavili 3D virtualni sprehodi po vseh enotah Vrtca Galjevica obogateni z video vsebinami.

Virtualni ogled enot Vrtca Galjevica

VG Novoletna Cestitka 2021

vstopili smo v veseli december, mesec dobrosrčnosti in obdarovanj. Ker ima vrtec že dolgoletno tradicijo zelo uspešnega sodelovanja s starši in zaposlenimi, vam v prilogi pošiljamo zahtevo za namenitev dela dohodnine za donacijo. Šolski sklad Vrtca Galjevica je z letom 2022 pridobil status upravičenca 0,3% odmerjene dohodnine s strani davčnih rezidentov v RS.

Na podlagi tega in navodil FURS-a, vas prosimo, da priloženi obrazec izpolnite v celoti tako, da v prvo preglednico navedete naziv upravičenca z davčno številko in mu dodelite 0,7 % , v drugo preglednico pa navedete naziv našega sklada: Šolski sklad Vrtca Galjevica, davčna številka 64056732 in 0,3 %.

Vlogo lahko oddate:

1) v elektronski obliki na povezavi:

https://edavki.durs.si/EdavkiPortal/openportal/CommonPages/Opdynp/PageD.aspx?category=namenitev_dela_dohodnine_fo ,

2) osebno v oddelku otroka v vrtcu ali v računovodstvo vrtca,

3) po pošti na FURS, Davčna ulica 1, 1000 Ljubljana.

Davčni organ upošteva veljavne zahteve, s katerimi razpolaga na dan 31. decembra leta, za katero se dohodnina odmerja. Zahteva velja do trenutka, ko davčni organ prejme novo zahtevo ali preklic zahteve.

Tistim, ki ste zahtevo že oddali se najlepše zahvaljujemo, ostale, ki se še niste odločili, pa k tej nameri prijazno vabimo.

Prijazen pozdrav in lep decembrski čas vam želim.

Barbara Novinec,
ravnateljica

Bliža se tisti čarobni čas leta, ko snežinke tiho prekrijejo sledi starega leta; bližajo se tisti dnevi, polni pričakovanj in miline, ko radostni zapremo oči in si tiho zaželimo, da ne mine ...
Decembrski čas bomo skupaj praznovali v četrtek, 8. 12. 2022 od 17.-19 ure v parku pred enoto Galjevica in v prostorih dvorane Krim, vhod v dvorano bo iz centralnega vhoda. Z željo po druženju, pravljičnemu vzdušju, ki ga bomo popestrili z glasbo, se bomo zbrali se bomo zbrali v igralnicah našega vrtca in sicer na na enotah Galjevica in Jurček ob 17.15 uri ter na enoti Orlova z obema lokacijama Pot k ribniku in Dolenjska cesta ob 17.00 uri ter se skupaj z otroci in starši ob svetlobi naših latern odpravili do dvorane Krim. Na enoti Orlova, Jurček in obeh lokacijah bo bazar potekal že dan pred dogodkom in sicer v sredo, 7. 12. med 14.00 in 16.30 uro. Zbrana sredstva bodo namenjena Fundaciji Vila Galja za sofinanciranje nadstandardnih programov za otroke.

Z željo, da bi se srečanja lahko udeležili prav vsi, vas lepo pozdravljamo.