Program za predšolske otroke s prilagojenim izvajanjem in dodatno strokovno pomočjo

Svetovalna dejavnost
V naš vrtec so vključeni tudi otroci s posebnimi potrebami, kateri so deležni dodatne strokovne pomoči. Z njimi se igrata in jih spodbujata pri razvoju vzgojiteljici za izvajanje dodatne strokovne pomoči: Katarina Križan in Urška Konc.

Otroci usmerjeni v program za predšolske otroke s prilagojenim izvajanjem in dodatno strokovno pomočjo, so vključeni v redne oddelke vrtca. Zanje se skupaj s starši oblikujeta individualiziran vzgojno-izobraževalni program, katerega nosilci so vzgojitelji, medtem ko dodatno strokovno pomoč izvajata vzgojiteljici za izvajanje dodatne strokovne pomoči.

Programski dokument programa za predšolske otroke s prilagojenim izvajanjem in dodatno strokovno pomočjo najdete tukaj.

VZGOJITELJICA ZA IZVAJANJE DODATNE STROKOVNE POMOČI:

Urška Konc

VZGOJITELJICA ZA IZVAJANJE DODATNE STROKOVNE POMOČI:

Katarina Križan

BIBA TORTO MEŠA,